خانه / اجتماعی / امام جمعه نایین گفت: امروز ایران برای عبور از مشکلات در برابر خود به یک مدیریت انقلابی و کارآمد نیاز دارد

امام جمعه نایین گفت: امروز ایران برای عبور از مشکلات در برابر خود به یک مدیریت انقلابی و کارآمد نیاز دارد

image_pdfچاپ خبر به صورت PDFimage_printچاپ خبر با چاپگر

به گزارش روز جمعه پیام نایین، حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) در خطبه های نمازجمعه این هفته نایین ضمن تبریک اعیاد شعبانی ونیمه شعبان افزود:رهبر معظم انقلاب به همین دلیل شعار حمایت از کالای داخلی و اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند.
وی تصریح کرد: امروز ایران برای عبور از مشکلات در برابر خود به یک مدیریت انقلابی و کارآمد نیاز دارد.
سجادی به استراتژی آمریکایی ها طی ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و افزود: آمریکایی ها از همان اول به دنبال ایجاد اختلال در اقتصاد ایران بودند و مقام معظم رهبری به همین دلیل شعار حمایت از کالای داخلی و اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند.
امام جمعه نایین،با تبریک هفته معلم ، گفت : معلمان در کار خود موفق باشند و دانش‌آموزان را برای جامعه بالنده آموزش بدهند و به این وظیفه خطیر توجه کنند.
وی با اشاره به دهه آخر ماه شعبان ، بر ضرورت پاکیزگی و آماده‌سازی مساجد برای ماه مبارک رمضان تاکید کرد و بیان داشت : اسلام با مسجد حفظ شده است و همه باید پاکیزگی مساجد را جدی بگیریم تا مردم در مکانی زیبا از فیوضات ماه رمضان برخوردار شوند
سجادی با اشاره به هفته کارگر به نقش نظارت و کنترل ورود کالا به کشور توسط مسوولان اشاره کرد و افزود: رونق اقتصادی ، ایجاد اشتغال و تولید در گرو مبارزه با قاچاق کالا است.
وی ادامه داد: رهبری معظم انقلاب اسلامی در سال های اخیر بارها از مسوولان نظارت و کنترل ورود کالای قاچاق به کشور را خواستار شدند که امیدواریم امسال با جدیت بیشتر و همکاری مردم اوامر معظم له محقق شود.
وی از مسولین شهرستان در خواست نمود تا در احداث مصلی نایین همکاری بیشتری داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website
CLOSE
CLOSE