خانه / اجتماعی / امام جمعه گفت: جانبازان سربازان بی چون و چرا و مطیع ولایت فقیه هستند که در هشت سال دفاع مقدس افتخارات بزرگی را برای نظام اسلامی به دست آوردند

امام جمعه گفت: جانبازان سربازان بی چون و چرا و مطیع ولایت فقیه هستند که در هشت سال دفاع مقدس افتخارات بزرگی را برای نظام اسلامی به دست آوردند

image_pdfچاپ خبر به صورت PDFimage_printچاپ خبر با چاپگر

به گزارش پیام نایین ، حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) در خطبه های نمازجمعه این هفته نایین ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با تبریک میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار افزود: زنده بودن، پویایی و اثرگذاری در عرصه های دفاعی، امنیتی و اجتماعی مهمترین علت تهاجم دشمنان داخلی و خارجی به نهاد مقدس و انقلابی سپاه پاسداران است.

امام جمعه نایین دشمن شناسی را مهمترین ویژگی سپاه پاسداران ذکر کرد و افزود: این ویژگی به خار چشم دشمنان نظام تبدیل شده است.
حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین افزود: زنده بودن، پویایی و اثرگذاری در عرصه های دفاعی، امنیتی و اجتماعی مهمترین علت تهاجم دشمنان به نهاد مقدس و انقلابی سپاه پاسداران است.
سجادی همچنین بر حمایت قاطع از تولید داخلی و تلاش همگان برای تحقق شعار سال تاکید کرد و از مردم و مسئولان خواست مصرف و خرید کالاهای ایرانی را در اولویت قرار دهند.

 

IMG_6056IMG_6057IMG_6058IMG_6059IMG_6061IMG_6062IMG_6063IMG_6064IMG_6067IMG_6069

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website آساکو asaco 4asa آساکو
CLOSE
CLOSE