خانه / اخبار اقتصادی / برخورد قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی یکی از علل مهم کاهش نرخ دلار/ کاهش قیمت ارز ربطی به FATF ندارد

برخورد قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی یکی از علل مهم کاهش نرخ دلار/ کاهش قیمت ارز ربطی به FATF ندارد

image_pdfچاپ خبر به صورت PDFimage_printچاپ خبر با چاپگر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

برخورد قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی یکی از علل مهم کاهش نرخ دلار/ کاهش قیمت ارز ربطی به FATF ندارد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مشکلات ارزی ربطی به FATF و امثال آن ندارد، خاطرنشان کرد: در بخش اقتصادی دقیقاً همین موضوع مطرح است که آنچه رخ می‌دهد ارتباطی کمی با خارج از کشور دارد.

به گزارش پیام نایین،حسینعلی حاجی دلیگان در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز با بیان اینکه یکی از دلایل اینکه قیمت ارز کاهش پیداکرده است، عدم طرح FATF در صحن مجلس است، اظهار کرد: دومین دلیل کاهش نرخ ارز موشکی است که یمن به امارات زد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: یکی دیگر از دلیل این اتفاق، اقتداری است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد نهم مهرماه نشان داد.

وی دلیل دیگر کاهش نرخ ارز را تصمیم و اراده‌ای بانک مرکزی دانست و افزود: بانک مرکزی در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه بعد از مدت‌ها بحث کارشناسی را پذیرفت و به چند نکته توجه کرد که بنا بود عملیاتی شود.

حاجی دلیگان بیان کرد: علت بعدی کاهش نرخ ارز برخورد خوب قوه قضاییه با مفسدین اقتصادی بود.

وی با تأکید بر اینکه مشکلات ارزی ربطی به FATF و امثال آن ندارد، خاطرنشان کرد: در بخش اقتصادی دقیقاً همین موضوع مطرح است که آنچه رخ می‌دهد ارتباطی کمی با خارج از کشور دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: علل اصلی مشکلات اقتصادی، ضعف مدیریت در کشور است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website آساکو asaco 4asa آساکو
CLOSE
CLOSE