خانه / اجتماعی / تمثال ورود امام خمینی (ره) به ایران درنایین وخور گلباران شد

تمثال ورود امام خمینی (ره) به ایران درنایین وخور گلباران شد

همزمان با لحظه تاریخی ورود امام خمینی (ره) به خاک کشور، تمثال ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به میهن اسلامی از سوی قشرهای مختلف مردم ومسئولین نایین وخوربیابانک گلباران شد.
به گزارش ایرنا، خانواده شهدا و جانبازان، اصناف و بازاریان، نیروهای مسلح، دانش آموزان و دانشجویان، هیات های مذهبی، کارکنان دولت، اقلیت های دینی و جمعی دیگر از اقشار جامعه در این آیین تمثال ورود تاریخی امام راحل به کشور را گلباران کردند.
امام جمعه موقت نایین با بیان اهمیت انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی است که همگان به صورت گسترده و پرشور در آن شرکت خواهند کرد.
وی انتخابات را به عنوان یک رویداد سیاسی و اجتماعی مهم یاد کرد و افزود: مردم مومن و همیشه در صحنه ایران اسلامی این بار نیز با شرکت حداکثری در انتخابات زمینه یاس و نا امیدی دشمنان را فراهم می کنند.
وی اضافه کرد: مردم باید با اطاعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری و با حضوری آگاهانه پای صندوق های اخذ رای افرادی اصلح و شایسته را روانه مجلس کرده و بار دیگر دشمنان اسلام و انقلاب را ناکام کنند.
دهقان با اشاره به تاکیدات رهبرمعظم انقلاب در مورد حضور آگاهانه و گسترده در انتخابات گفت: مسئولان نیز باید با تمام تلاش خود زمینه لازم را برای حضور پرشور مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری به عنوان نمادی از مردم سالاری دینی فراهم سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website