خانه / اجتماعی / جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری نایین برگزار شد

جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری نایین برگزار شد

image_pdfچاپ خبر به صورت PDFimage_printچاپ خبر با چاپگر

به گزارش پیام نایین وبه نقل از روابط عمومی فرمانداری نایین،در این جلسه که با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین سجادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نایین عنوان نمودند اقتصاد مقاومتی به دستور مقام معظم رهبری و از نیازهای جامعه امروزی ما هست و اگر نتوانیم در این زمینه کار اساسی انجام دهیم ضربه خواهیم خورد چرا که یکی از اساسی‌ترین راهکارهای مورد نیاز در مقابله با دشمنان همین اقتصاد مقاومتی است.

farmandari

سهراب مظفر نجفی فرماندار شهرستان نایین نیز با اشاره به پتانسیل‌های شهرستان در بحث اقتصاد مقاومتی از جمله گردشگری و صنایع دستی همچون فرش و عبا خواستار توجه ویژه به این پتانسیل‌ها گردید. مظفر نجفی در ادامه افزود باید بتوانیم با ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز میزبانی مناسبی از گردشگران  در شهرستان داشته باشیم . در این راستا می‌توانیم ضمن حضور حداقل دو روزه گردشگران با ارایه صنایع دستی و محصولات بومی به آن‌ها ، ضمن ایجاد گردش مالی به اشتغالزایی بپردازیم. فرماندار شهرستان نایین همچنین خواستار پیگیری موضوع پساب فاضلاب گردید تا بتوان با استفاده از آن در ایجاد کارخانه‌ای که درخواست استفاده از این پساب را دارند شاهد ایجاد اشتغال و تأسیس یک واحد صنعتی مهم در منطقه باشیم.

سرهنگ اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نایین نیز در ابتدای جلسه ضمن ارایه گزارشی از اقدامات سپاه خواستار پیگیری در خصوص مصوبات جلسه گذشته گردید.

همچنین مهندس عسکری شهردار نایین نیز با اشاره به طرح انتقال آب علی آباد و ایجاد منطقه گردشگری در ورودی نایین از سمت تهران و مطالعات انجام شده در خصوص طرح‌های گردشگری در بافت تاریخی نایین این اقدامات را از جمله طرح‌های مهم در ایجاد اشتغال و عمل به اقتصاد مقاومتی دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website
CLOSE
CLOSE