خانه / اجتماعی / دومین یادواره شهید همت با حضور مردم و مسولین برگزار شد

دومین یادواره شهید همت با حضور مردم و مسولین برگزار شد

image_pdfچاپ خبر به صورت PDFimage_printچاپ خبر با چاپگر

دومین یادواره سرلشکر شهید، محمد ابراهیم همت فرمانده لشکر ۲۷محمد رسول الله، به همت پایگاه شهید همت اداره گاز نایین وسپاه ناحیه نایین در مسجد امام حسین (ع) نایین با حضور مردم و مسوولین برگزار شد. حجت الاسلام اکبر دهقان با اشاره به اینکه کانون قرآن انسانهایی همچون شهدا را درست می کند تا عرشی گردند، گفت: شهدای ما خون دادند تا قرآن در زندگی ما و قانون اساسی جمهوری اسلامی به عنوان آیین زندگی در تمام ابعاد به یک الگوی جهانی تبدیل گردد.

وی با بیان اینکه شهدا چکار کردند که اینقد عزیزندافزود شهدای ما که از بهترین ها هستند امروز به سمبل مقاومت دنیا تبدیل شده اند و فریاد الله اکبر شهدا و رزمندگان ما از کشورهای منطقه طنین انداز شده است.
دهقان تلاش برای رسیدن به مکارم اخلاق را از ویژگیهای همه شهیدان بخصوص شهید همت بیان کرد.
وی با بیان خاطراتی ار دوران جنگ تحمیلی گفت: رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس با رشادت و جانفشانی بی بدیل خود نگذاشتند یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست رژیم بعث عراق بیفتد.
امام جمعه موقت نایین ولایتمداری و تبعیت از ولی فقیه را از ویژگیهای مشترک همه شهدا بیان کرد و افزود: شهید همت در خط ولایت فقیه حرکت کرد و با عزت و سربلندی تمام و تبعیت از رهبری، به مقام شهادت نائل شد.
امام جمعه موقت نایین با اشاره به اینکه ما همه سر سفره شهدا نشسته ایم ومدیون خون شهدا هستیم گفت: صلابت، اقتدار و استقامت فراموش نشدنی شهید همت و رزمندگان لشکر محمد رسول الله(ص) در جریان عملیات خیبر در منطقه طلاییه و تصرف جزایر مجنون و حفظ آن با وجود پاتک های شدید دشمن، از افتخارات تاریخ جنگ محسوب می شود.

یادواره شهید همت با حضور امام جمعه،معاونت فرماندار،تنی چند از مسولین ادارات وارگانها ،خانواده معظم شهدا وبسیجیان برگزارشد. hemat17esfand94-2hemat17esfand943

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website
CLOSE
CLOSE