خانه / اجتماعی / فرماندار نایین گفت: امروز نظم و امنیت کشور در شرایط پر تلاطم منطقه ستودنی است و این امنیت را مدیون نیروهایی هستیم که از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند

فرماندار نایین گفت: امروز نظم و امنیت کشور در شرایط پر تلاطم منطقه ستودنی است و این امنیت را مدیون نیروهایی هستیم که از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند

به گزارش پیام نایین وبه نقل از ایرنا، سهراب مظفر نجفی روز شنبه در مراسم صبحگاه مشترک در محل ستاد فرماندهی انتظامی نایین افزود: ارتش، نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در تمامی لحظات در حفظ امنیت خوش درخشیدند و آنچه که پیوسته در نظام اسلامی حائز اهمیت است آمادگی نیروهای نظامی و انتظامی در برابر توطئه های دشمن است.

وی افزود: امنیت کنونی کشور باعث شده که گروه های تکفیری با وجود اینکه در اطراف کشور وجود دارند نتوانند درامنیت ما اخلال ایجاد کنند.
فرماندارنایین گفت: به برکت خون شهدا کشور ما در امنیت کامل به سر می برد و کشورهایی که نمونه و مثال در ایجاد امنیت بودند در کسری از ثانیه در قلب اروپا با عملیات تروریستی و ناامنی مواجه شدند.
مراسم صبحگاه مشترک در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان نایین به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور امام جمعه ،مسئولان شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.
شهرستان نایین با۴۰ هزار نفرجمعیت در۱۴۰کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.
ت۷۱۳۶/ ۶۰۲۲ ** خبرنگار: حسین فرزانیان * انتشار: عمادی**

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website آساکو asaco 4asa آساکو