خانه / اخبار اقتصادی / فرمانده انتظامی نایین از توقیف محموله لاستیک قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در گلوگاه نایین خبرداد

فرمانده انتظامی نایین از توقیف محموله لاستیک قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در گلوگاه نایین خبرداد

سرهنگ “صادق کاظم زاد” اظهار کرد: ماموران ایستگاه بازرسی شهید “شرافت” نائین در راستای مقابله با ورود خودروهای حامل کالای قاچاق، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده که از استان های جنوبی عازم تهران بود، مشکوک و آن را متوقف کردند.
به گزارش پیام نایین،فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت: پس از متوقف شدن خودرو در بررسی های صورت گرفته و استعلام های انجام شده از سامانه جامع امور گمرکی مشخص شد که مدارک با بار کانتینر مغایرت دارد.
کاظم زاد عنوان کرد: در این عملیات هزار و ۳۰۲ حلقه لاستیک سواری خارجی قاچاق کشف شد که ارزش این محموله برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۳ میلیارد ریال تخمین زده شده است.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در این خصوص راننده خودرو دستگیر و همراه پرونده به منظور اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نائین با اشاره به تقویت ایستگاه بازرسی شهید “شرافت” نائین و تجهیز آن به سامانه هوشمند بازرسی خودروها، گفت: ماموران این فرماندهی با دقت و هوشیاری کامل مراقب تردد خودروهای حامل کالاهای خارجی قاچاق هستند و برابر با قانون با قاچاقچیان برخورد می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website آساکو asaco 4asa آساکو