خانه / اجتماعی / محمدباقر مهدوی نژاد، مدیر آموزش و پرورش نایین شد

محمدباقر مهدوی نژاد، مدیر آموزش و پرورش نایین شد

به گزارش پیام نایین ، دکتر اکبر پناهی معاون پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش و پروش اصفهان گفت : آموزش و پرورش یک واژه خطیر و مسئولیت پذیری سنگین ودشوار است که فقط در سایه آرامش،تعامل و تعادل، تعلیم و تربیت پیشرفت می‌کند.
وی مهمترین رکن در پیشرفت تعلیم و تربیت نسل جدید را وجود اساتید و معلمان دارای تجربه شغلی ، صاحب نظر ، آشنایی با فناوری های نوین و مهارت بالا در روانشناسی تربیتی دانست.
پناهی با اشاره به اهمیت ضرورت بهره گیری از دانش تخصصی افزود : امروز اگر معلمی دانش تخصصی و تجربه لازم را نداشته باشد جامعه را به بیراهه می برد چرا که با تجربه بالا می تواند آموخته های خود را سنگ بنای تحولات بعدی قرار دهد.
معاون پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش و پروش اصفهان گفت : حال آموزش و پرورش خوب نیست و حل مسائل اصلی آموزش و پرورش نیازمند پژوهش معلمان و تامین تجهیزات و امکانات آموزشی برای مدارس است.
پناهی در پایان خاطرنشان کرد : در سال گذشته علی رغم اینکه با مشکلات زیادی روبه رو و شاهد افت تحصیلی در استان بودیم اما شهرستان نایین در زمینه رشته های نظری تجربی ، ریاضی وانسانی بسیار خوب عمل کرده و این مدیون تعامل ، وحدت و همدلی بین مسئولین و دغدغه مدیران و مسئولین آموزش و پرورش این شهرستان است.

محمد باقرمهدوی نژادمدیر جدید آموزش و پرورش نایین با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و دارای سوابق ۳۰ ساله در پست های معاونت پشتیبانی ،دبیر ستاد نماز بیش از ۱۸ سال ،مسول حراست آموزش پرورش نایین بوده است.

در این آیین از زحماتˈ حسین آقاباباییˈ تقدیر و ˈ محمد باقرمهدوی نژادˈ نیز به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش نایین معرفی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *