خانه / اجتماعی / مدیرکل هواشناسی استان اصفهان در دیدار با فرماندار نائین از راه اندازی سامانه پایش گرد و خاک در نائین در صورت تامین اعتبار خبر داد

مدیرکل هواشناسی استان اصفهان در دیدار با فرماندار نائین از راه اندازی سامانه پایش گرد و خاک در نائین در صورت تامین اعتبار خبر داد

image_pdfچاپ خبر به صورت PDFimage_printچاپ خبر با چاپگر

به گزارش پیام نایین،مدیرکل هواشناسی استان اصفهان از راه اندازی سامانه پایش گرد و خاک در نائین در صورت تامین اعتبار خبر داد.
سامانه پایش گرد و خاک در نائین راه اندازی می شود
به گزارش ایرنا، مجید بیجندی مدیرکل هواشناسی استان اصفهان در دیدار با فرماندارنائین خواستار همکاری مسئولان شهرستان نائین با اداره هواشناسی نائین در جهت توسعه هواشناسی شد و افزود : در خواست احداث ایستگاه خودکار در انارک در صورت تخصیص مکان مناسب عملیاتی خواهد شد.
وی فعالیت های هواشناسی در دولت تدبیروامید را بسیار چشمگیر خواند و گفت: امروز هواشناسی از رویکرد محض به سمت کاربردی حرکت کرده است و در این زمینه اهداف بلندی دارد.
محمود جمالی فرماندارنائین نیز گفت: این شهرستان از هواشناسی انتظار خدمات در زمینه های پیشگیری از بحران های جوی را دارد و در این زمینه از طرح های هواشناسی از جمله راه اندازی ایستگاه خودکار در شهر کویری انارک حمایت و پشتیبانی می کند.
شهرستان نایین ۱۲ ایستگاه هواشناسی شامل ایستگاه سینوپتیک بین الملی شهر نایین، ایستگاه سینوپتیک خودکار چوپانان، ایستگاه اقلیم شناسی بلان و ۹ ایستگاه باران سنجی در مناطق مختلف روستایی دارد.

هواشناسی3هواشناسی4هواشناسی 1هواشناسی 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website
CLOSE
CLOSE