خانه / اجتماعی / همزمان با دهه مبارک فجر؛ پنج طرح در هفتمین روز دهه فجر در نایین به بهره برداری رسید

همزمان با دهه مبارک فجر؛ پنج طرح در هفتمین روز دهه فجر در نایین به بهره برداری رسید

اصفهان – ایرنا – پنج طرح عمرانی روز چهارشنبه همزمان با هفتمین روز دهه فجر در شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

فرماندار نایین روز چهارشنبه به ایرنا گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر صبح امروز خانه خلاقیت و رستوران بازی های فکری جمعیت هلال احمر این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.
محمود جمالی افزود: این مجموعه دارای ۵۰ بازی متنوع برای خانواده ها و عموم مردم است.
وی افزود: کلنگ سالن چند منظوره مرکز خیریه سالمندان و معلولان الزهرا نایین نیز با اعتباری بیش از یک میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع به زمین زده شد.
فرماندار نایین اضافه کرد: تجهیز مرکز تفریحی این مجموعه به سرسره بادی با اعتباری افزون بر ۳۵ میلیون تومان توسط خانواده یک خیر مرکز همزمان با کلنگ زنی سالن چند منظوره خیریه سالمندان و معلولان الزهرا مورد بهره برداری قرار گرفت .
همچنین زیر سازی و جدول گذاری و ۱۵ هزار متر مربع آسفالت معابر روستای نیستانک با اعتباری بیش از ۳۰۰ میلیون تومان با مشارکت دهیاری و شورای روستا توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نایین به بهره برداری رسید.
در ادامه افتتاح و بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستاهای مهرادران ،نجف آباد و حسین آباد حاج کاظم شهرستان نایین با حضور امام جمعه نایین، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان ،مدیر کل آبفار استان اصفهان، معاونت فرماندار بخشداران مرکزی و انارک و سایر مسئولین شهرستان برگزار گردید.
این طرح بیش از ۵۰۰ میلیون تومان با اجرای پنج کیلومتر خط انتقال آب برای تامین آب شرب سالم و پایدار برای بیش از ۲۰۰ نفر از روستائیان با اعتبار بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان انجام شده است.
مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادان شهرستان نایین نیز با اعتبار بیش از ۵۰ میلیون تومان توسط بخش خصوصی و با مشارکت اداره بهزیستی این شهرستان با ظرفیت ۳۵ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت .
شهرستان نایین با بیش از ۳۹ هزار نفر جمعیت در۱۴۰کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.
ت ۷۱۳۶ / ۲۰۹۳ ** خبرنگار: حسین فرزانین محمدی

انتهای پیام /*

IMG_0920IMG_0914IMG_0915IMG_0993IMG_0889IMG_0888IMG_0921

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website