خانه / اخبار / اخبار ایران / پوربافرانی گفت: پزشکان توانمند ایرانی می‌توانند گردشگری سلامت ایران را به جایگاه اصلی خود برسانند.

پوربافرانی گفت: پزشکان توانمند ایرانی می‌توانند گردشگری سلامت ایران را به جایگاه اصلی خود برسانند.

image_pdfچاپ خبر به صورت PDFimage_printچاپ خبر با چاپگر
پوربافرانی:
شکوه گردشگری سلامت با یاری پزشکان ایرانی محقق می‌شود
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: پزشکان توانمند ایرانی می‌توانند گردشگری سلامت ایران را به جایگاه اصلی خود برسانند.

یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۹

عباسعلی پوربافرانی

عباسعلی پوربافرانی ، در رابطه با ضرورت توسعه گردشگری سلامت گفت: وزارت بهداشت درمان و آموزش کشور واحد‌های گردشگری سلامت را در شهر‌های تبریز، شیراز و اصفهان ایجاد کرده است. برای ارتقا و توسعه گردشگری سلامت در کشور لازم است دستگاه‌های ذیربط همکاری و هماهنگی قابل قبولی با یک‌دیگر داشته باشند تا این حوزه آنطور که شایسته‌ی پزشکی کشورمان است در جهان خودنمایی کند. 

پزشکان ایرانی می‌توانند ایران را به جایگاه اصلی خود در گردشگری سلامت برگردانند

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: متاسفانه مشکلاتی زیادی در زیر ساخت‌‌‌های گردشگری سلامت وجود دارد و از طرفی ما بیشتر در حوزه تئوری‌های پزشکی کار کرده‌ایم تا مباحث عملی، هرچند بسیاری از پزشکان ایرانی در نقاط مختلف دنیا جزو اساتید برجسته و صاحب نام هستند که برای تقویت و پیشبرد گردشگری سلامت می‌توانند به ایران کمک قابل توجهی کنند تا جایگاه اصلی خودش را بدست آورد.

ورود دلالان به گردشگری سلامت

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور دلالان در حوزه گردشگری سلامت خاطر نشان کرد: به علت نبود سامانه‌‌ و زیر ساخت مناسب، گردشگران به سراغ دلال‌ها می‌روند. ما در حوزه‌های قلب و چشم و جراحی پلاستیک وضعیت بسیار مناسبی داریم، همچنین نیاز کشور‌های همسایه و خاورمیانه به خدمات درمانی و پزشکی پتانسیل بسیار خوبی برای  ارتقاء گردشگری سلامت و توسعه شاخص‌های بهداشتی درمانی در اختیار ما قرار داده است. /

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website آساکو asaco 4asa آساکو
CLOSE
CLOSE