خانه / حوادث / ۲۶۰ میلیارد ریال کالای احتکار شده در اصفهان کشف شد/ لاستیک خودرو، فولاد و آهن آلات، لوازم خانگی، مواد پتروشیمی، روغن خوراکی، روغن موتور، غلات از جمله برنج و نخ است.

۲۶۰ میلیارد ریال کالای احتکار شده در اصفهان کشف شد/ لاستیک خودرو، فولاد و آهن آلات، لوازم خانگی، مواد پتروشیمی، روغن خوراکی، روغن موتور، غلات از جمله برنج و نخ است.

اصفهان – ایرنا – رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان از تشکیل ۲۰ پرونده تخلف احتکار به ارزش ۲۶۰ میلیارد ریال از تیر امسال تاکنون در این استان خبر داد.

به گزارش پیام نایین نقل از ایرنا،اسرافیل احمدیه روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : طرح تشدید مبارزه با احتکار و اختفای کالا از تیر امسال در استان اصفهان آغاز و تاکنون بیش از ۲۴۰ انبار و منزل مسکونی که به عنوان انبار مورد بهره برداری قرار می گرفت، شناسایی شده است.
وی گفت : بیشتر اقلام کشف شده در این انبارها شامل لاستیک خودرو، فولاد و آهن آلات، لوازم خانگی، مواد پتروشیمی، روغن خوراکی، روغن موتور، غلات از جمله برنج و نخ است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان اضافه کرد : پرونده های تشکیل شده برای رسیدگی و صدور حکم به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.
وی افزود : تاکنون برخی اقلام کشف شده از جمله لاستیک خودروهای سنگین و لوازم خانگی بر اساس ساز و کار تعریف شده، توزیع شده و به دست مصرف کننده واقعی با قیمت مصوب رسیده است.
احمدیه با اشاره به اینکه توزیع برخی اقلام آهن آلات کشف شده مانند میلگرد نیز از امروز آغاز شده است، ادامه داد : بقیه پرونده های تخلف احتکار نیز توسط مراجع ذیصلاح برای صدور حکم نهایی در حال رسیدگی است.
استان اصفهان با بیش از پنج میلیون نفر جمعیت دارای حدود ۱۸۰ هزار واحد صنفی است.
۳۰۱۱/ ۶۰۲۲

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2website آساکو asaco 4asa آساکو