سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / عادل زاده نایینی رئیس جمعیت هلال احمر نایین گفت : طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در نایین اجرا می شود

عادل زاده نایینی رئیس جمعیت هلال احمر نایین گفت : طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در نایین اجرا می شود

هلال احمر نایین ، همراه مسافرین نوروزی
عادل زاده نایینی رئیس جمعیت هلال احمر نایین گفت : طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در نایین اجرا می شود.
به گزارش پیام نایین ، ابراهیم عادل زاده رئیس جمعیت هلال احمر نایین گفت : با توجه به تاریخی بودن و وجود پتانسیل های خوب گردشگری هرساله خیل عظیمی از مسافرین نوروزی به این شهرستان مراجعه می کنند که هلال احمر با هدف فرهنگ سازی در زمینه سفر و کاهش تلفات جاده ای با برنامه ریزی هایی که انجام شده در نظر گرفته است.
وی با اشاره به برنامه های امور جوان در طرح نوروزی افزود : طرح ایمنی و سلامت از ۲۹ اسفند و با حضور ۲۵ نفر از اعضای هلال احمر به مدت ۱۶ روز با خدماتی نظیر بهبود وضعیت سلامت مسافران ، راهنمایی آنان در ایام نوروز برگزار می گردد.
عادل زاده از دیگر برنامه های طرح ایمنی و سلامت نوروزی را بهبود رفتارهای ترافیکی ،تشویق مسافران جهت پیوستن به کمپین (نه به تصادفات جاده ای ) با امضای میثاق نامه ، آموزش، ایجاد فضای دوست دار کودکان ، توزیع نقشه و بروشورهای آموزشی ، آموزش نکات ایمنی و معرفی اماکن تاریخی و گردشگری عنوان کرد.
وی در ادامه به اجرای طرح امداد و نجات اشاره کرد و گفت : این طرح از ۲۵ اسفندماه به مدت ۲۰ روز در دو پایگاه امداد و نجات گردنه ملااحمد و انارک برگزار می شود که ۷۰ امدادگر آماده خدمت رسانی به مسافرین نوروزی در این ایام عید می باشد.
رئیس جمعیت هلال احمر نایین درپایان به استقرار سه دستگاه آمبولانس ، یک دستگاه خودرو با تمام تجهیزات ایمنی و امدادی و ۲ ست نجات در ایام نوروز اشاره کرد.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

همچنین ببینید

روحانی نوروز97

روحانی طی سخنان نوروزی در کرمانشاه:اتحاد ملت ایران همه دشمنان را به اعجاب واداشت

اتحاد ملت ایران همه دشمنان را به اعجاب واداشت/ سه استان دیگر کشور به راه‌آهن ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2website-وبسایت2